RIGGER - PONUDA ZA POSAO

MJESTO RADA: ZADAR
PODRUČJE PRIMJENE: Pristup užetom
FUNKCIJA: Priprema sustava užadi, procjena rizika i osiguranje vertikalnih plesnih programa
POČETAK RADNOG ODNOSA: 15. siječnja 2021.
ZAVRŠETAK RADNOG ODNOSA: 15. siječnja 2022.
RADNO VRIJEME: polu-radno i fleksibilno (prema dinamici održavanja programa)
ROK PRIJAVE: 5. siječnja 2021.

OPIS POSLA

Rad u dinamičnom, neuobičajenom okruženju s velikom mogućnošću napredovanja u tehničkom, kreativnom i/ili umjetničkom pogledu. Poziv za prijavu na ovo radno mjesto otvoreno je alpinistima, speleolozima, visokogorskim planinarima, skijašima, visinskim radnicima, montažerima, sa iskustvom u radu sa užadi. Tijekom zimskih mjeseci, potrebno je redovito održavati sustav užadi u zatvorenom prostoru Škole prirodnog pokreta Marije Šćekić u Zadru a tijekom ljetnih mjeseci pripremiti sustav osiguranja užadi za realizaciju programa ljetne škole vertikalnog plesa na stijenama kanjona Velike Paklenice.

Znanja i kvalifikacije: Prednost pri zapošljavanju imaju osobe sa završenim IRATA 1. razina (level 1) i završenim IRATA – level 2 , a posebnu prednost imaju članovi Hrvatske gorske službe spašavanja sa iskustvom raznih tehnika gorskog spašavanja i završenom obukom prve medicinske pomoći.

UVJETI

  • visok stupanj odgovornosti prema sebi i drugima
  • minimalno 3 godine rada na visinama
  • engleski jezik
  • minimalna stručna sprema: srednja škola
  • osnovno poznavanje rada na računalu
  • vozačka dozvola (kategorija B)
  • volja za učenjem i napredovanjem u području rada sa užetom
  • mogućnost kreiranja vlastitog radnog mjesta u funkciji Direktora sigurnosti za stalni radni odnos u Umjetničkoj organizaciji Histeria Nova
  • mjesto prebivališta: Zadar i/ili uža okolica

PRIJAVU ZA POSAO U OBLIKU ŽIVOTOPISA I KRATKOG MOTIVACIJSKOG PISMA MOŽETE POSLATI NA info@histerianova.com
ISKUSTVO U PENJANJU I VISINSKOM RADU OBAVEZNO, A JOŠ JE BITNIJA MOTIVACIJA I OSOBINE LIČNOSTI.
MOGUĆNOST PLAĆENOG USAVRŠAVANJA TE RAZMJENA ZNANJA U VIDU USKE SURADNJE S VODEĆIM INOZEMNIM STRUČNJACIMA, PENJAČIMA, TEHNIČARIMA I OSIGURAVATELJIMA U EUROPI I KANADI TIJEKOM 2020. GODINE SU DIO PONUDE ZAPOSLENJA NA OVOM RADNOM MJESTU.

GALERIJA

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6